KONST / Litografier / Färglitografi 12612284

nr 1261 2284

Färglitografi

Gieron, PT, signerad. - 77, Skulptur. Motivet: 67x49 cm

Utrop:

600 kr

måndag 17 juni 2019
kl 20:37:40